Paslanmaz Rulman Çeşitleri

  • Sabit Bilyalı Paslanmaz Rulmanlar
  • Gıdaya Uygun Paslanmaz Rulmanlar
  • Döküm Gövdeli Yataklı Paslanmaz Rulmanlar

Diğer Paslanmaz Rulman çeşitleri, Paslanmaz Rulman ölçüleri ve satışını yaptığımız Paslanmaz Rulman ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Paslanmaz Rulman kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Paslanmaz Rulman fiyatları ve Paslanmaz Rulman ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bize ulaşın sayfamızı ziyaret ediniz.

Paslanmaz Rulmanların Avantajları

Paslanmaz Çelik, korozyon direnci ve az bakım gerektiren popüler bir malzemedir ve tanıdık parlaklığı, onu rulmanlar için popüler bir seçim haline getirir. Paslanmaz rulman üretiminde kullanılan çelik alaşımı aynı zamanda benzine, ham petrole, alkole, tere, kana ve gıda maddelerine karşı da dayanıklıdır. Bu, Paslanmaz Rulmanlar tıbbi cihazlarda ve gıda işleme tesislerinde yaygın olarak kullanılmasında önemli bir faktördür. Paslanmaz Rulmanlar farklı uygulamaları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Metrik ve inç boyutları da dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda bir Paslanmaz rulman mevcuttur. Ayrıca, 500 mm’den 1 inç’e kadar çeşitli boyutlarda mevcutturlar. Uygulamaya bağlı olarak, özel gereksinimleri karşılamak için özel olarak üretilebilirler. Uygulamaya bağlı olarak özel kaplamalarla da sunulabilirler. Bazıları temizlemeyi kolaylaştırmak için kaplanırken, diğerleri daha yüksek maliyetli olabilir.

Birkaç farklı Paslanmaz Rulman türü vardır. 440 kalite yüksek sıcaklıklar için uygundur, 316 kalite ise daha yüksek sıcaklıklar için uygundur. Bu çelikler ısıya dayanıklıdır ve aynı zamanda çevre dostudur. Ayrıca yeniden kullanılabilirler. Çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilirler ve kolayca yeniden satılabilirler. Paslanmaz Rulman üretim süreci hızlıdır ve avantajları oldukça fazladır.

Paslanmaz Rulmanlar tipik olarak metrik veya inç boyutlarında mevcuttur. Rulmanınızın boyutu, tek bir küresel makaradan bir küresel makaraya kadar değişebilir. Örneğin, çelik bir makara ile küresel bir bilyalı rulman yapılır. Uygulamanızın boyutuna bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza uygun büyük boyutlu bir Paslanmaz Çelik rulman seçebilirsiniz. Bunlar ayrıca çeşitli boyutlarda ve malzemelerde mevcuttur.

Dayanıklı olmanın yanı sıra Paslanmaz Rulmanlar bakımı kolaydır. Bunları makinenizden kolayca kaldırabilirsiniz. Metrik ve inç boyutlarında da mevcutturlar. Paslanmaz çelik düşünüyorsanız, uygulamanız için doğru olup olmadığını görmek için malzemelerini kontrol ettiğinizden emin olun. Dayanıklılığı, rulmanlarınızın ne kadar süreceğini belirleyecektir. Birkaç dakika içinde makineniz için yeni bir tane satın alabileceksiniz.

Paslanmaz çelik rulmanlar çeşitli ebatlarda satın alınabilir. En büyükleri 304 veya 316L’dir. Bunlar, korozyona dayanıklı ve manyetik olmayan yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır. 500 mm’den bin milimetre çapa kadar birçok farklı boyutta mevcutturlar. Yeni bir rulman alıyorsanız, malzemeleri ve boyutları kontrol ettiğinizden emin olun.

Paslanmaz çelik, diğer metal türlerine göre pahalıdır. Ancak, avantajları vardır. Diğer malzemelerle karşılaştırıldığında, paslanmaz çelik birçok durumda üstün bir seçimdir. Örneğin, diğer metallere göre daha yüksek bir korozyon direnci özelliğine sahiptir. Bu özellik, rulmanlarınızın ömrünü uzatarak daha uzun süre dayanmasını sağlar. Paslanmaz çelik merdane kullanıyorsanız, merdanenin malzemesini kontrol ettiğinizden emin olun.

Paslanmaz çelik rulmanlar farklı boyut ve özelliklerde mevcuttur. Standart boyutlar, standart metallerdekilerle aynıdır. Paslanmaz çelik yatağın boyutu uygulamaya bağlıdır. Büyük bir yatağa ihtiyacınız varsa, küçük bir metrik vida için çok büyük olacaktır. Ancak ihtiyaçlarınıza uygun daha büyük bir tane bulabilirsiniz. Ve büyük boyutlu paslanmaz çelik bir silindir arıyorsanız, satın almadan önce yatağın özelliklerini kontrol edin.

Gördüğünüz gibi, birçok farklı paslanmaz çelik sınıfı vardır. Fiyatı da önemlidir. Bazı paslanmaz çelik kaliteleri diğerlerinden daha pahalıdır, bu nedenle istediğiniz boyutun uygun olup olmadığını kontrol etmek önemlidir. Bazı Paslanmaz rulmanlar çelikten ve diğer malzemelerden yapılmıştır ve ikincisi uzun süreli kullanım için dayanıklı olmalıdır. Büyük boyutlu bir Paslanmaz yatağa ihtiyacınız varsa, önce yatağın boyutunu kontrol edin.

Paslanmaz çeliğin birçok avantajı vardır. Sert kimyasalların kullanıldığı uygulamalarda hayati önem taşıyan üstün korozyon direncine sahiptirler. Malzeme aynı zamanda suya dayanıklıdır, bu da onu yıkamalar için iyi bir seçim yapar. Paslanmaz çelik, suya dayanıklı olmasının yanı sıra, yüksek ısılı ortamlarda da mükemmeldir. Daha yüksek sıcaklık dayanımı, bu tür ortamlarda daha dayanıklı olduğu anlamına gelir. Bu sebeplerden dolayı Paslanmaz Rulmanları bugün satın alabilirsiniz.

Available Appointments on Temmuz 14, 2024

  11:15 am – 11:45 am1 space available
  11:45 am – 12:15 pm1 space available
  12:15 pm – 12:45 pm1 space available