E2 Enerji Tasarruflu Rulman Çeşitleri

  • Sabit Bilyalı E2 Enerji Tasarruflu Rulmanlar
  • Küresel Makaralı E2 Enerji Tasarruflu Rulmanlar
  • Çift Sıra Eğik Bilyalı E2 Enerji Tasarruflu Rulmanlar

Diğer E2 Enerji Tasarruflu Rulman çeşitleri, E2 Enerji Tasarruflu Rulman ölçüleri ve satışını yaptığımız E2 Enerji Tasarruflu Rulman ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için E2 Enerji Tasarruflu Rulman kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

E2 Enerji Tasarruflu Rulman fiyatları ve E2 Enerji Tasarruflu Rulman ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bize ulaşın sayfamızı ziyaret ediniz.

E2 Enerji Tasarruflu Rulmanlar

SKF’nin yeni Energy Efficient (E2) konik makaralı rulmanının birçok faydası vardır. Tasarımı, sürtünme momentlerini yüzde 30 azaltır ve SKF’nin LESA 2 gresi ile yağlanır. Aynı zamanda daha hafiftir ve standart Explorer yataklarından daha az yağlayıcı kullanır. Hafif ila orta yükleri kaldırabilir ve C3 radyal iç boşluğa sahiptir. Bu avantajlar, ağır hizmet uygulamaları için mükemmel bir seçim olmasını sağlar.

SKF E2 Sabit Bilyalı Rulmanlar, elektrik motorları, konveyörler, dişli kutuları ve diğer yüksek hızlı uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Bu yeni gres formülleri ömrünü iki katına kadar uzatır. Yeni gres, çevre dostu olmasının yanı sıra, bir makinenin toplam sahip olma maliyetini düşürmeye yardımcı olabilir. En iyi kısım? ISO standart rulmanlar ile değiştirilebilir.

SKF E2 Sabit Bilyalı Rulmanlar %30 oranında azaltılmış sürtünme momentine sahiptir. Düşük sürtünmeli gresi, geleneksel grese göre iki kat daha uzun ömürlüdür. E2 enerji tasarruflu rulmanlar, ISO standart rulmanlar ile değiştirilebilir. Normalden daha yüksek yüklere sahip uygulamalar için SKF Explorer rulmanları en iyi seçimdir. Bu ürünler, ağır hizmet uygulamaları için en iyi seçenektir.

SKF E2 Sabit Bilyalı Rulmanlar raflardan temin edilebilir. Bu rulmanlar, gereken sürtünme ve enerji miktarını yüzde 20’ye kadar azaltabildikleri için konveyörler ve pompalar için idealdir. Geleneksel greslerin aksine, SKF E2 Verimli Sabit Bilyalı Rulmanlar normalden çok daha yüksek hızlarda kullanılabilir, bu da kullanılan yağlayıcı miktarını azaltır.

SKF E2 rulman, endüstriyel makineler için mükemmel bir seçimdir. Sadece çevre dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda makine çalışmasının çevre üzerindeki etkisini azaltmaya da yardımcı olurlar. Bu SKF E2 rulman, hem genel hem de özel endüstriyel uygulamalar için uygundur. Ve uzun ömrü ile her türlü endüstriyel makine için mükemmel seçimdir. Öyleyse bugün bir tane alın! SKF Enerji Tasarruflu Rulmanlar ve Daha Fazlası

E2 rulman, benzersiz tasarımı ve SKF’nin ileri teknolojisi sayesinde oldukça verimlidir. E2, mükemmel enerji verimliliğine sahiptir ve birçok farklı uygulama için mükemmel bir seçimdir. Örneğin, Hindistan’daki Sangam Group, tekstil makinelerinde E2 sabit bilyalı rulmanlar kullanıyor. Bu elektrik motorları yılda üç 63 gün 1.470 rpm’de çalışıyor. SKF E2 sabit bilyalı rulmanlar ayrıca daha uzun hizmet ömrüne sahiptir ve oldukça dayanıklıdır.

SKF’nin E2 enerji tasarruflu rulmanları, geleneksel rulmanlara göre birçok avantaja sahiptir. Standart rulmanlardan daha enerji verimlidirler ve geleneksel rulmanlardan daha soğuk çalışabilirler. Bu avantajlar aynı zamanda bakım ve onarım maliyetlerini de azaltır. Yeni bir rulman arıyorsanız, SKF’nin E2 Enerji tasarruflu rulmanları mükemmel bir seçenektir. Bu tür bilyalı rulmanlar, karbon ayak izinizi azaltmanıza ve enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olacaktır.

E2 enerji tasarruflu rulmanlar, daha iyi gres ömrüne sahiptir. Yeni E2 Sabit Bilyalı Rulman, elektrik motorları ve pompalar için idealdir ve ISO standartlarıyla uyumludur. Ayrıca ISO standart rulmanlarıyla da uyumludurlar. Konveyörler ve dişli kutuları gibi yüksek hızlı uygulamalar için idealdirler. Daha dayanıklıdırlar ve daha uzun süre dayanırlar. Emin değilseniz, kullanılabilirlik için SKF E2 bilyalı rulmanı kontrol edin.

E2 Enerji tasarruflu rulmanlar, sürtünmeyi en aza indirmek için özel bir gres formülasyonu kullanır. Bu, bir yatağı çalıştırmak için kullanılan yağ miktarını azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, SKF E2 oynak makaralı rulman, yüksek hızlı uygulamalar için uygundur. Konveyörler, pompa ve elektrik motorları için mükemmel bir seçimdir. Bunlar yüksek hızlı uygulamalar için idealdir. Düşük sürtünmeli gresleri, diğer standart dereceli rulmanlardan daha çevre dostudur.

SKF’nin E2 oynak makaralı rulmanları, hafiften normale yük uygulamaları için mükemmel bir seçimdir. Geleneksel rulmanlarla karşılaştırıldığında, E2 sürtünme momentini %30 oranında azaltabilir. Ayrıca, E2 Enerji Tasarruflu Rulmanlar, standart ekipmana kolayca monte edilebilir. ISO uyumluluğu, önemli bir maliyet tasarrufu avantajı olan su tasarrufuna da yardımcı olur.

SKF’nin E2 Enerji Tasarruflu Rulmanları, büyük boyutlu uygulamalarda sürtünmeyi ve güç kayıplarını azaltmak için tasarlanmıştır. SKF’nin Energy Efficient rulmanları, standart SKF silindirik makaralı rulmanlardan yüzde seksenden daha az güç kaybına sahiptir. Ayrıca, makara-flanş temas alanı ve alın yüz profili optimize edilerek geliştirilmiş sürtünme azaltımı mümkündür. Yüksek performanslı E2 Makaralı Rulmanları, daha fazla yüklere ve daha düşük güç tüketimine dayanacak şekilde yapılmıştır.

Available Appointments on Temmuz 14, 2024

  11:15 am – 11:45 am1 space available
  11:45 am – 12:15 pm1 space available
  12:15 pm – 12:45 pm1 space available